ÚvodÚvodBikepark Kyčerka

Bikepark Kyčerka

Bike park Kyčerka ve Velkých Karlovicích nabízí vyžití pro bajkery i bajkové začátečníky! Od 23. června 2012 jsou otevřeny 3 traily + 2 propojky a 1 výstupový trail. CELKEM 7,2 km trailů.

V našem bike parku najde využití každý biker bez ohledu na věk, velikost a dovednost.

Ptáte se, co nového pro vás chystáme? Určitě se můžete těšit na doplnění trailů o nové prvky, další změny čekejte na prostřední - červené lajně.

GRAVITY TRAILY A SINGLETRAILY

Bikepark Kyčerka není typický bikepark, jak jej známe, se sjezdovými a freeridovými tratěmi. Jedná se sice o dráhy využívající gravitace, tedy vedou z kopce a pokud nechcete, nemusíte od začátku do konce ani jednou šlápnout, ale tratě budou vhodné pro většinu bikerů, kteří se jen tak projedou v přírodě, jedna z tratí bude přímo určena začátečníkům, tedy např. rodinám s dětmi. Celkem chystáme 3 tratě různé obtížnosti. Pro začátečníky připravujeme UNIVERSITY TRAIL, na kterém se vyřádí především děti a začínající bikeři. Pro profíky pak PROFI TRAIL s náročnými prvky, které vyžadují dobré jezdecké schopnosti a pro hobíky připravujeme zlatý střed HOBBY TRAIL.
Singletraily pak nabídnout propojení s jinými tratěmi budovaných v rámci regionu Horního Vsacka a rozšíří možnosti pro XC ježdění.

PUMPTRACK

O co jde? Pumptrack je dráha plná zábavy pro všechny! Jezdí se dokola na uzavřeném okruhu a rychlost se udržuje pouze "pumpováním" nerovností (boulí a klopených zatáček), tedy bez šlapání. Je navržen tak, aby byl hlavně zábavný a zároveň bezpečný pro všechny typy bikerů. Na pump tracku se vyřádí jak děti a začínající bikeři, tak zkušení profíci. Náš pumptrack bude dřevěný a modulární, bude možné jej měnit jeho tvar a charakter, rozhodně tedy nebude nudný!

O pumptracku

ZÁZEMÍ

Možnosti parkování přímo pod areálem. Pro bikery dále nabízíme možnost ubytování a stravování, půjčovnu kol, servis nebo zkušené instruktory, kteří vás provedou jednotlivými tratěmi a poradí, jak zdolávat různé překážky.

Bike Academy 

Půjčovna celoodpružených kol Specialized
• Průvodcovská a instruktorská činnost
• Cyklotábory pro děti
• Kurzy, kempy, workshopy

Kyčerka - Velké Karlovice - www.kycerka-bikepark.cz - bikepark@trails.cz

 Další fotografie

Vytisknout stránkuOdeslat příteliPřidat k oblíbenýmMapa stránek
Odeslat příteli
Vašemu příteli bude automaticky odeslána krátká emailová zpráva s Vaším jménem, emailem a odkazem na stránku, ze které odesíláte tento formulář.
součet čísel 44 a 34 zapište do políčka
Kalendář akcí

Partneři