ÚvodMagazínBike trails Valašsko
Magazín

Bike trails Valašsko

Léskové

Mapa Léskové ke stažení (PDF): http://www.trails.cz/uploads/pdf/mapa-leskove.pdf

Tento, bezmála kilometrový úsek trailu se nachází v zadní části údolí Léskové. Je rychlý, úzký a vede krásným údolím horského potoka, takže oblaží tělo i duši. Tento nově vybudovaný trail můžete spojit s několika dalšími lesními pěšinami v okolí a "cvičným" trailem vedoucím podél cyklostezky Bečva.

 

Kyčerka

Mapa trailů Kyčerka ke stažení: http://www.trails.cz/uploads/pdf/mapa-kycerka.pdf

Trail Kantorka začíná 50 m nad horní stanicí vleku na Kyčerce. Vede mírně z kopce, zvládne jej každý, ale se vzrůstající rychlostí roste zábava. Je zároveň přístupovým trailem k "dvojtrailí" Štrčková - Baďurka.

Traily Štrčková a 2 sekce trailu Baďurka na sebe navazují a společně tvoří pestrý a zábavný trail, který nejlépe vynikne jako závěr sjezdu z Javornického hřebene (sedlo Bukovina - Kyčerka).

Kantorka

Baďurka

 

Zděchov

Mapa Zděchov ke stažení: http://www.trails.cz/uploads/pdf/mapa-zdechov.pdf

 Trail Tanečnice ve Zděchově je namotaný v prudším svahu a "osazený" množstvím vln, lavic, dvojáků a zavřených klopenek. V létě je vynikající základnou koupaliště ve Zděchově, ale určitě stojí za to spojit Tanečnici s vyjížďkou na hřeben Javorníků (např. Kohútka, Krkostěna, Butorky, Tanečnice).

Tanečnice

 

Další články
Vytisknout stránkuOdeslat příteliPřidat k oblíbenýmMapa stránek
Odeslat příteli
Vašemu příteli bude automaticky odeslána krátká emailová zpráva s Vaším jménem, emailem a odkazem na stránku, ze které odesíláte tento formulář.
součet čísel 27 a 23 zapište do políčka
Kalendář akcí

Partneři